Majapidamine

Kodu on kodu Mõnikord vajab see mugav ja rahulik õhkkond natuke hooldamist ja just seal on Sencori kaaslased ideaalsed. Neile saab loota nii kodu ja aia hooldamisel, igapäevasel koristamisel või triikimisel, kui ka ruumi õhukeskkonna reguleerimisel (jahutamine, soojendamine või õhu kuivatus). Ilmahuvilised hindavad keerukaid ilmajaamu. Kõiki Sencori tooteid iseloomustab kvaliteetne viimistlus ning rõhk funktsionaalsusele ja disainile.
Näita tulemusi

ŠESTILETÁ ZÁRUKA NA MOTOR
6-AASTANE MOOTORI GARANTII
Mootorid on suure võimsuse, tõhususe ja suurepärase kvaliteediga. Usaldame oma tooteid täielikult, mistõttu pakume meie tolmuimejate tipp-mudelitele TÄIENDAVA 6-aastase garantii

TEHNOLOOGIA

VÝKON A ÚČINNOST
TULEMUSLIKKUS JA TÕHUSUS
Meie seadmed on vaatamata väga madalale energiatarbimisele ülitõhusad. Meie SENCOR tolmuimejates kasutatud materjalid ja nende funktsionaalsete omaduste kombinatsioonid tagavad ökonoomse, kuid tõhusa töö ilma kompromissideta.

TICHÝ CHOD
VAIKNE TÖÖTAMINE
Kindlasti hindate võimalust oma kodu igal ajal tolmuimejaga puhastada, kartmata väikeste laste äratamist või teiste pereliikmete häirimist. Meie kõige vaiksemad mudelid teevad selle võimalikuks.
Tühista
te võrdlete -
Võrdle