Ettevõte asutati aastal 1969
Ettevõte asutati aastal 1969

 Sencor asutati Jaapanis aastal 1969. Tänapäeval tarnib Sencor üle 1000 tüüpi toote kuues tootevaliku grupis, rohkem kui 55 riiki üle terve maailma.

Sencorist lähemalt


TURULT JÄÄB KÕRVALDADA VEEL VIIMASED MOBIILSED KLIIMASEADMED SENCOR SAC MT1221CH JA SAC MT1222CH

Firma  FAST ČR kõrvaldab turult 2019 aastal toodetud viimased  mobiilsed kliimaseadmed Sencor SAC MT1221CH ja SAC MT1222CH (tootmispartii „Lot: 2019122***“) tootes lühise tekkimise ja järgneva süttimise võimaliku ohu tõttu. Samas kutsume oma kliente üles lõpetama kliimaseadmete kasutamine ning palume need tagastada müügikohta. Klientidele tagastatakse kogu ostuhind. Praegu on enamus potentsiaalselt kõige ohtlikumaid tooteid juba tagastatud ja ostjatele täielikult hüvitatud.
Firma FAST ČR tagastatud toodete ekspertiis selgitas välja, et mobiilsete kliimaseadmete mudelites Sencor SAC MT1221CH ja Sencor SAC MT1222CH (tootmispartii „Lot: 2019122***“) võib tekkida tõsiseid rikkeid. Nende toodete kasutamisel võib sisemine juhtmestik saada kahjustusi, mille tagajärjel  suureneb  lühise oht. Mõlemad kliimaseadmete tüübid, Sencor SAC MT1221CH ja Sencor SAC MT1222CH, on vanemad 2019 aasta mudelid ja alates 2019 aasta juulist pole neid ühelgi turul, sealhulgas Eestis enam müügil. Nii ei saa juhtuda, et klient saaks seda mudelit käesoleval hooajal osta.
 
„Reageerisime tekkinud olukorrale kohe pärast selle avastamist. Teatasime mudelitest ka kaubandusinspektsioonile rahvusvahelises hoiatussüsteemis, hoiatades tarbijaid ohtlike toodete eest,“ märgib Rivo Tolli, OÜ Greentek Hulgikaubandus juhatuse liige ja jätkab: „Meie toodete ohutus on meie jaoks absoluutne prioriteet. Seetõttu võtsime kohe ühendust  klientidega, kes ostsid neid mudeleid ja teavitasime neid meie turundus- ja müügikanalite kaudu. Oleme kohe algusest peale alates 2019 aasta juulist  proovinud klientidele, kellega pole otse ühendust saanud, edastada seda teavet tasulise suhtluse vormis ajakirjanduses, internetis ja muude sobivate kanalite kaudu. Rike puudutab ainult piiratud arvu mainitud kliimaseadmete mudeleid 2019 aastast. Praeguseks oleme taganud  enamiku potentsiaalselt ohtlike toodete kõrvaldamise, mis on juba tagastatud või parandatud.“
 
Firma FAST TV kutsub viimaseid allesjäänud kliente üles selle tootemudeli kasutamist lõpetama ja müüjale tagastama. Klientidele tagastatakse kogu ostuhind. Kliendid võivad lisateabe saamiseks helistada 602 2400 (iga päev kella 10.00 kuni 18.00) või kirjutada e-posti aadressil info@greentek.ee.

Lisateabe saamiseks pöörduge palun: 
Rivo Tolli
Greentek Hulgikaubandus OÜ 
 
Ettevõtte kohta
Alates 1992. aastast  on FAST ČR, a.s. pakkunud laia valikut eri kaubamärkidega tooteid tarbeelektroonika valdkonnas, kodumasinaid, muusikariistu, telekommunikatsiooniseadmeid, kontoriseadmeid, kellasid, kingitusi ja meeneid. Juba mitu aastat on see olnud üks tunnustatumaid kaubandusettevõtteid, mida juhitakse vastavalt Euroopa kõrgetele standarditele, mida tõendab kvaliteedisertifikaat ISO 9001.